Reali po mendon për trejnerin e ardhshëm
2 El-Classicot e fundit i dhanë një shuplakë të rëndë Realit dhe më tepër trajnerit Solari, shkruan Albeu.com

Fiorentino Perez është duke menduar për trejnerin që do të uli në stol sezoni e ardhshëm dhe me shumë gjasa janë 3 emrat që përfliten më tepër ai i Jachim Leoë, Massimiliano Allegri dhe Mauricio Pochettino.

Trajneri gjerman që aktualisht është në stolin e kombëtares Gjermane është një pëlqim i vjetër i Perz dhe me shumë gjasa mes tyre do të ketë një martesë gjatë verës.

Ndërsa trajneri i Juventusit, nuk është se ndodhet në një pozicion komod të Juventusi pasi disa pakënaqësi janë shfaqur ndaj tij, nga ky rast kërkon të përfitojë Reali.

Për afrimin e Pochettino, duket një mission më i vështir pasi trajneri i Tottenham ka deklaruar se nuk ka ndërmend të largohet nga “Spurs”. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori