Reali publikon listën e lojtarëve para Bilbaos, mungon Casemiro
Reali pa Casemiron kundër Bilbaos, 19 futbollistët e ftuar

Reali ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Athletic Bilbaon

Të dielën mbrëma në ‘Santiago Bernabeu’, Reali s’do të ketë të gatshëm Casemiron në përballjen me Athletic Bilbaon.

Përveç Casemiros, do të mungojnë edhe Marcelo, Hazard, Vasquez dhe Marco Asensio, që të gjithë të dëmtuar.

Derisa Odriozola dhe Mariano nuk kanë vend në skuadrën e parë
Shtuar më 21/12/2019, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori