Reali shënoi gol të çmendur me Benzeman, 22 pasa me "trurin" Kroos (VIDEO)
Në minutën e 11-të Reali jo vetëm barazoi rezultatin por dhe dhuroi dhe një nga perlat e "aritekturës" në futboll.

Kjo pasi goli i Benzema, i cili u krosua nga Marcelo në krahun e majtë erdhi pas 22 pasimeve të cilat nisën nga Navas me Ramos dhe Varane. Topi u prek pothuajse nga i gjithë ekipi me kontrollin absolut të Toni krosit i cili bëri 5 pasime në këtë aksion.

Ky gol ishte i barazimit për 1-1. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2018, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori