Realin e pret Bayerni (VIDEO)
Pëlqej
Reali i Madridit, i cili e kishte fituar edhe ndeshjen e parë në Qipro kundër Apoelit me rezultatin 3:0, sonte në Santiago Bernabeu mundi qipriotët e rezultat të thellë 5:2.

Golat për Realinui shënuan nga Ronaldo (26' dhe 75'), Kaka (36'), Callejon (80) dhe Di Maria (84').

Ndërkohë për Apoelin shënan Manduka (67') dhe Solari nga penalltia (82').


Në gjysmëfinale, Real Madridi do të luajë më 18 prill përballë Bayern Munichut që në çerekfinale eliminoi Marseillen. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2012, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori