Refuzoi Ronaldon dhe Neymar, modelja joshëse pozon provokuese (FOTO LAJM)

Viki Odintcova është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo.

Së fundi i ka vënë flakën rrjetit teksa shfaqet tërësisht e zhveshur e shtrirë në bar. Menjëherë pas publikimit të fotos ndjeëksi e saj kanë vërshuar në komente komplimentuese.

Kujtojmë se ajo është përfolur shumë në media kohët e fundit pasi tregoi se ka refezuar dy yjet më të mëdha të futbollit, Cristiano Ronaldon dhe Neymar.

Gjithashtu 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Shtuar më 02/08/2020, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori