Reina: Askush nuk mund të jetë më i fortë se Spanja
Në një prononcim për "The Sun", portieri spanjoll i Liverpul, Pepe Reina foli qartë për superiritetin që kanë kampionët e Botës dhe Europës në krahasim me kombëtaret e tjera.

"Askush nuk mund të jetë i fortë sa ne - ka deklaruar Reina. Kjo sepse askush nuk ka lojtarët që ka Spanja, me cilësitë e tyre prej klasi të lartë. Jemi kampionët e Botës dhe Europës", u shpreh Pepe Reina.

Spanja do të luajë një miqësore me Anglinë, ditën e shtunë në stadiumin Wembley. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2011, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori