Reina dhe De Laurentiis takohen për të diskutuar të ardhmen
De Laurentiis dhe Pepe Reina janë takuar për të diskutuarardhmen e portierit spanjoll tek Napoli.

Presidenti i tha spanjollit se Napoli e dëshiron atë dhe nëse ai ka të njëjtin pëlqim si klubi atëherë të mos lëvizë. Minutat e reduktuaratë 34-vjeçarit e kanë tunduar për një eksperiencë të re, përcjell Albeu.com.

Reina dhe Napoli shumë shpejt mund të arrijnë në një divorc. Ish portieri i Barcelonës, Bayernit mund të ketë një të ardhme në kampionatin amerikan. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori