Reina këmbgënguli për një largim por vendimi i tij i shtang të gjithë
Tek Napoli vazhdon të gjykohet çështja e rinovim të Reainas, pasi De Laurentiis ka për të përfunduar negociatat me Ghoulam, të cilat sipas të gjitha gjasave do të konfirmohet edhe sezonin e ardhshëm.

Dimaro, dje pasdite, mbajti takim për Reina, me Quilon dhe së bashku me De Laurentiis. Proçedura e rinovimit ka filluar dhe do të përfundohet në orët e ardhshme. Kontrata do të bazohet tek kërkesat e lojtarit, i cili dëshiron një kontratë një-vjeçare, përcjell Albeu.com.

Reina ditët e fundit u lidh me një kalim tek Manchester City të cilët sipas CalcioMercato ofruan 4 milionë euro për portierin. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori