Reina: Liverpooli mund t'i fitoje te tre titujt
Albeu.com
Portieri i liderit tё Premierligёs, Liverpoolit, spanjolli Pepe Reina, dëshiron tё fitojё tё tre titujt kёtё sezon, atё tё Premierligёs, Ligёs sё Kampionёve si dhe Kupёn FA.“Ambicia jonё kёtё sezon ёshtё tё luftojmë nё çdo garё ku luajmë. Nё Liverpool kjo ёshtё e vetmja mёnyrё”, ka thёnё Reina.

Portieri sё fundi u lavdërua nga trajneri i tё kuqve, Rafa Benitez, i cili tha se Reina ёshtё njё portier i shkёlqyeshёm dhe shumё mё i mirё se spanjolli tjetër, portieri i Real Madridit, Iker Casillas.
Shtuar më 10/01/2009, ora 03:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori