Reina: Real Madrid dhe Barcelona më të fortë se United
Portieri i Liverpoolit ka thënë se dy gjigantët spanjoll, Real Madridi dhe Barcelona janë superior ndaj klubit anglez Manchester United i cili nëse kualifikohet në finale të kësaj gare do të humbas.

"Unë mendoj se kushdo që do të fitoj ndeshjen ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës do të fitoj edhe titullin e Ligës së Kampioneve pasi Manchester United është i dobët për njërin nga këta dy klube".

"Fitorja e Realit në Copa del Rey ka një efekt pozitiv te ata por unë mendoj se kjo fitore nuk ka ndonjë efekt negativ te Barcelona": tha Reina. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2011, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori