Reina: Reali i vetmi ekip që i bën ballë Barcelonës
Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se Mbretërit janë të vetmit të cilët deri tani kanë qenë në gjendje t'i bëjnë ballë Barcelonës, e cila momentalisht konsiderohet si klubi më i mirë në botë.

Është shumë vështirë të thuhet kush është favorit për ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

"Real Madridi deri tani është klubi i vetëm që i ka rrezistuar Barcelonës dhe që ka luajtur në mënyrë efektive kundër saj dhe ata e mposhtën atë në një ndeshje dhe në tjetrën barazuan": tha Reina. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2011, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori