Reja: Të vetëdijshëm se mund të mundim Romën
Të flasim si të parët e klasës është bërë pak e zakonshme, dhe gjithsesi po fillohet të pëlqehet. Për këtë Eddy Reja, që pritet të përballet me një derbi shumë delikat, është gati të sfidojë Romën pa patur frikë. “ Të luash si vendi i parë në klasifikim mund të na kushtëzojë, por gjithsesi ne jemi të vetëdijshëm se mund të mundim Romën. Gjëja më e rëndësishme është që të ruajmë qetësinë dhe kjo është një detyrë që më takon mua ta bëj”, përfundon tekniku i Lazios.(albeu.com)
Shtuar më 06/11/2010, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori