Reklamë "hot" për Bolt dhe Balotellin (FOTO-VIDEO)

Usain Bolt
Pëlqej
Kampioni i atletikës Usain Bolt dhe sulmuesi i Milanit Mario Balotelli kanë qënë pjesë e reklamës më të fundit të gjigandit sportiv "Puma". Të rrethuar nga vajza të bukura dhe të relaksuar në një pishinë dyshja karizmatike e sportit ndërkombëtar kanë xhiruar filmimet për "Obedience will be discouraged".

Në reklamën e re të PUMA-s marrin pjesë edhe yjet i golfit Rickie Fowler dhe Lexi Thompson, sulmuesi i Manchester City Sergio Aguero dhe ish "FIFA World Player of the Year" Marta Vieira da Silva. /albeu.com/


Shtuar më 07/08/2014, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori