Rekord mediatik / E gjithë bota me sytë nga Real-Atletico
Madridi futbollistik do të jetë sot në vëmëndjen të gjithë botës. Numri i audiencës për euro-derbin mes Real Madrid dhe Atletico Madrid do të jetë një rekord i vërtetë.

Përveç 200 mediave të akredituara në "Santiago Bernabeu", prej të cilëve 90 janë të huaj. Do të ketë 100 fotografë, ndërsa 50 telekronistë kanë ardhur nga çdo cep i botës, shkruan Portali Albeu.

Real Madrid-Atletico Madrid luajnë për një vend në gjysmëfinalet e Champions League me takimin e parë që ka përfunduar në barazim 0-0. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori