REKORDE / Celtic mposhtet pas 69-të ndeshjeve nga Hearts
Pëlqej
Celtic është mposhtur sot nga Heartsi me shifrat 0-4 në kampionatin skocez.

Skuadra e Brendan Rodgersit ka pësuar humbjen e parë pas 69-të ndeshjeve radhazi në të gjitha kompeticionet.

Ata kishin 56-të ndeshje që nuk kishin pësuar asnjë humbje në kampiont.

Por si duket i erdhi momenti që të dorëzohen dhe rekordi i tyre të thyhet më në fund. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori