Rekordi, Barça uron Juven në Twitter
Pëlqej
Barcelona, nëpërmjet profilit të saj në Twitter dhe webafaqes zyrtare, ka komplimentuar Juventusin (dhe veten) për rekordin e 0 golave të pësuar në Serie A dhe Champions League në këtë fillim sezoni.

Në të gjashtë ligat kryesore të futbollit në Europës Barcelona dhe Juventus janë të vetmet skuadra që nuk kanë pësuar asnjë gol. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori