"Respekt dhe admirim për ty Leo, ke gjithë mbështetjen time shok", Poyol konfirmon largimin e Messit
Fjalët për një largim të Messit nga Barcelona sa vijnë e shtohen.

Ka qenë një legjendë e ekipit katalanas si Carles Poyol që me një postim në rrjetet sociale ka konfirmuar largimin e argjentinasit nga skuadra.

Pujol në postimin e tij shkruan: "Respekt dhe admirim për ty Leo. Ke gjithë mbështetjen time shok".

Në këtë mënyrë ndoshta jemi bërë dëshmitarë të një prej largimeve më të bujshme në futboll.
Shtuar më 25/08/2020, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori