Revolucion blaugrana, fanella me vija horizontale (FOTO LAJM)

Mundo Deportivo
Barcelona me fanella të reja me vija horizontale. Një revolucion i vërtetë që konfirmohet nga e përditshmja katalanase "Sport".

Nuk do të ketë më fanellë me vija vertikale, ajo që jemi mësuar të shohim te gjigandi blaugrana.

Më sipër ju sjellim disa foto të fanellave të reja që me shumë mundësi nuk do të pëlqehen nga nostalgjikët e futbollit dhe tifozët tradicionalë të futbollit dhe Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2014, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori