Revolucion te madrilenët, këta 3 lojtar do largohen në merkaton e verës
Real Madrid do të bëjë revolucion të madh në përfundim të këtij sezoni.

Sipas "El Chiringuito", madrilenët do të largojnë tre lojtarë në fund të këtij sezoni, për tu liruar vendin transferimeve të reja.

Nga Reali do të largohen Marcelo, Isco Alarcon dhe Keylor Navas. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori