Rey Manaj fantastik, shënon gol në minutën e 3'
Rey Manajt i kanë mjaftuar tre minuta lojë me Albacete në La Liga 2 në Spanjë, për të shënuar golin e tretë sezonal me ekipin e tij.

Ky është goli i tretë I Manajt me ekipin e ri, ku një gol e ka shënuar në kupë dhe 2 në kampionat.

Vlen të theksohet se kjo është ndeshja e katërt që lushnjari aktivizohet nga 6 takime ku dy I ka nisur si titular. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2018, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori