Reyes një hap larg Galatasaray
Turqit e Galatasaray janë gati të përforcojnë repartin e tyre të sulmit me mbërritjen e spanjollit, Jose Antonio Reyes. Ish-lojtari i Arsenal dhe Benfica, aktualisht aktivizohet me skuadrën e Atletico Madrid.

Sipas asaj që tregon presidenti i klubit nga Stambolli Unal Aysal, agjenti i futbollistit dhe klubi kanë arritur tashmë një akord dhe Reyes që në merkaton e janarit mund të veshë fanellën e Galatasaray. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2011, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori