Rezultatet e Liges se pare te Maqedonise ne futboll
Albeu.com
Ne Ligen e Pare te Maqedonise ne futboll ekipi shqiptar nga Kumanova me barazikin e kesaj jave vazhdon te jete lider. Ekipet tjera shqiptare jane: Bashkimi nga Kumanova dhe Renova dhe Shkendija 79 nga Tetova. Rezultate dhe Tabela e kesaj jave...Cementarnica - Pobeda (0:1) 0:2,
napredok - Shkendija 79 (1:0) 2:0,
Renova - Bashkimi (1:0) 1:1,
Sileks - Ìilano (0:0) 0:0,
Vardar - Ìakedonija Gj.P. (2:0) 4:1,
Pelister - Rabotnicki K. luhet me 04.09.2007 16:00


TABELA:

Milano 11 pike
Vardar 10 pike
Rabotnicki K. 10 pike (-1)
Makdeonija Gj.P. 9 pike
Pobeda 8 pike
Sileks 8 pike
Pelister 7 pike (-1)
Renova 5 pike
Napredok 5 pike
Bashkimi 4 pike
Shkendija 1 pike
Cementarnica 1 pike
Shtuar më 03/09/2007, ora 09:56
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori