Rezultatet e ndeshjeve miqësore të luajtura sonte
Edhe sonte janë luajtur disa ndeshje miqësore përpara nisjes së Kampionatit Europian.

Polonia u ndesh me Lituaninë dhe rezultati ishte i barabartë pa gola.

Italia ka fituar 2:0 ndaj Finlandës.

Për italianët shënuan Candreva dhe De Rossi.

Ekipi italian ka performuar mirë deri tani teksa në dy ndeshje i ka fituar të dyja.

Islanda nga ana tjetër ka shkatërruar 4:0 Lenteisteinin. /Albeu.com/

Shtuar më 06/06/2016, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori