Rezultatet e ndeshjeve ne ligat europiane
Albeu.com
Mbreme u zhvilluan disa nga ndeshjet ne ligat europiane. Je rezultatet e ndeshjeve ne Bundesligen gjermane, La Ligen franceze dhe Premiere League-n angleze.Ligue 1
E shtunë, 04 tetor

Marseille 2 - 1 Caen
Grenoble 0 - 0 Nantes
Le Havre 1 - 2 Le Mans
Lorient 1 - 2 Bordeaux
Nice 1 - 1 Sochaux
Toulouse 1 - 0 Auxerre

Premier League
E shtunë, 04 tetor

Sunderland 1 - 1 Arsenal
West Bromwich A. 1 - 0 Fulham
Wigan Athletic 0 - 1 Middlesbrough
Blackburn R. 0 - 2 Manchester U.

Bundesliga
E shtunë, 04 tetor

Bayer Leverkusen 0 - 1 Hertha BSC
Bayern Munich 3 - 3 Bochum
Hoffenheim 2 - 1 Eintracht Frankfurt
Stuttgart 4 - 1 Werder Bremen
Monchengladbach 1 - 2 1. FC Cologne
Arminia Bielefeld 1 - 2 Karlsruhe
Shtuar më 05/10/2008, ora 19:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori