Rezultatet e ndeshjeve ne Ligen e Kampioneve
Pëlqej
Albeu.com
Kane perfunduar edhe ndeshjet e zhvilluara sonte ne Ligen e Kampioneve. Barazim i Chelseat dhe Manchester United. Barcelona dhe Shakhtar Dontetzk shenojne nga 5 gola ndersa Inter humb ne fushe te vet. Ja rezulatet ...Grupi A
Bordeaux 1 - 1 Chelsea
CFR Cluj 1 - 3 AS Roma

Grupi B
Anorthosis 2 - 2 Werder Bremen
Inter Milan 0 - 1 Panathinaikos

Grupi C
Shakhtar Donetsk 5 - 0 Basel
Sporting Lisbon 2 - 5 Barcelona

Grupi D
Atletico Madrid 2 - 1 PSV Eindhoven
Liverpool 1 - 0 Marseille

Group E
Villarreal 0 : 0 Manchester Utd
AaB Aalborg 2 : 1 Celtic

Group F
Bayern 3 : 0 Steaua
Fiorentina 1 : 2 Lyon

Group G
Fenerbahce 1 : 2 Porto
Arsenal 1 : 0 Dynamo K.

Group H
Zenit 0 : 0 Juventus
BATE 0 : 1 Real Madrid
Shtuar më 27/11/2008, ora 05:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori