Rezultatet e ndeshjeve ne Ligen e Kampioneve
Pëlqej
Albeu.com
Kane perfunduar te gjitha ndeshjet e sotme ne Ligen e Kampioneve. Real Madrid, Porto, Aalborg dhe Arsenal kane shenuar fitore ndersa Juventus barazoi me Zenit. Ja te gjitha rezultatet ...Group E
Villarreal 0 : 0 Manchester Utd
AaB Aalborg 2 : 1 Celtic

Group F
Bayern 3 : 0 Steaua
Fiorentina 1 : 2 Lyon

Group G
Fenerbahce 1 : 2 Porto
Arsenal 1 : 0 Dynamo K.

Group H
Zenit 0 : 0 Juventus
BATE 0 : 1 Real Madrid
Shtuar më 26/11/2008, ora 03:35
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori