Rezultatet e ndeshjeve te Liges se Kampioneve
Pëlqej
Albeu.com
Barcelona, Arsenali, Villareali dhe Milani jane ekipet qe u kualifikuan per gjysem finalen e Liges se Kampioneve.Rezultatet e plota te cejrek finales se Liges se Kampioneve.

Barcelona 2-0 Benfica
Benfica 0-0 Barcelona

Vazhdon Barcelona

Juventus 0-0 Arsenal
Arsenal 2-0 Juventus

Vazhdon Arsenali

Inter 2-1 Villarreal
Villareal 1-0 Inter

Vazhdon VillarealiMilan 0-0 Lyon
Lyon 1-3 Milan

Vazhdon Milani
Shtuar më 06/04/2006, ora 09:07
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori