Rezultatet e ndeshjeve te sontme ne ligat europiane
Pëlqej
Albeu.com
Jane zhvilluar 24 ndeshje ne kater ligat me te rendesishme europiane, Premiere Ligue, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Ligue 1. Ja rezultatet e ketyre ndeshjeve ...La Liga- Java e 9-të

Athletic Bilbao 1 - 4 Villarreal
Atletico Madrid 2 - 0 Mallorca
Malaga 1 - 4 Barcelona

Premierliga- Java e 11-të

Everton 1 - 0 Fulham
Chelsea 5 - 0 Sunderland
Manchester U. 4 - 3 Hull C.
Middlesbrough 1 - 1 West Ham U.
Portsmouth 1 - 2 Wigan Athletic
Stoke C. 2 - 1 Arsenal
West Bromwich A. 2 - 2 Blackburn R.
Tottenham H. 2 - 1 Liverpool

Serie A- Java e 10-të

Juventus 2 - 0 AS Roma
Reggina 2 - 3 Inter Milan

Ligue 1 - Java e 12-të

Marseille 3 - 1 Saint-Etienne
Auxerre 0 - 0 Valenciennes
Lille 2 - 0 Nantes
Lorient 1 - 1 Grenoble
Nancy 1 - 0 Bordeaux
Nice 1 - 0 Paris S.G.
Toulouse 0 - 1 Caen


Bundesliga- Java 11-të
Bayern Munich 3 - 1 Arminia Bielefeld
Energie Cottbus 0 - 2 Schalke
Hannover 3 - 0 Hamburger SV
Hoffenheim 4 - 1 Karlsruhe
Stuttgart 1 - 3 1. FC Cologne
Werder Bremen 5 - 1 Hertha BSC
Bayer Leverkusen 2 - 0 Wolfsburg
Shtuar më 02/11/2008, ora 05:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori