Rezultoi pozitiv në testin e dopingut, reagon Ramos
Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e djeshme që nga gjermania “Der Spiegel” e deri në mediat spanjolle ku thuhej se Sergio Ramos kishte dalë pozitiv në testin e dopingut në vitin 2017 para finales së UEFA Champions League ndaj Juventusit.

Për këtë lajm ka reaguar dhe vetë mbrojtësi i Reali të Madridit, i cili është shprehur pas ndeshjes me Eibarin duke thënë:

“E dimë të gjithë se çfarë lloj lajme janë këto. Ata na kanë kërcënuar edhe më parë me të tilla lajme. Kur e di të vërtetën, nuk ke frikë nga gënjeshtrat. Është një tentim për të prishur reputacionin tim.
Shtuar më 24/11/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori