Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Ribery: Henri me do tek Barca
Albeu.com
Mesfushori i Bajer Minihut Frank Riberi ka pranuar se mund ta lere Gjermanin per te kaluar ne per te ndjekur trofet.Gjithashtu ka zbuluar ate qe ka pas ftes dhe nga miku i tij i kombetares franceze Tieri henry per tek Barca.
Shtuar më 09/02/2010, ora 17:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori