Ribery i mvarur nga ecuria e Bayernit ne Champions
Albeu.com
Franck Ribery, thotë se suksesi i bavarezëve në Ligën e Kampionëve do të jetë vendimtar për të ardhmen e tij. “Rezultatet tona në Ligën e Kampionëve, patjetër që do të ndikojnë në vendimin tim. Për mua potenciali futbollistik është gjëja më e rëndësishme. Kur shoh se si luan skuadra, besoj se kemi gjasa reale”.

“Ndoshta nuk kemi skuadër të fortë si Barcelona dhe Real Madridi, por nëse të gjithë janë në formë, kemi skuadër e cila mund të luajë në nivele të larta”, ka thënë francezi për Sport Bild.
Shtuar më 18/02/2010, ora 02:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori