Ribery nuk shqetësohet për të ardhmen
Pëlqej
Franck Ribery në një intervistë për mediat gjermane ka folur për të ardhmen e tij.

Kontrata e francezit me Bayern Munich skadon në verën e këtij viti dhe e ardhmja e Ribery mbetet në pikëpyetje.

“Jam një profesionist dhe jam gjithmonë i përqëndruar. Kam ende edhe 5 muaj kontratë por kam edhe shumë mundësi të tjera. Jam i lumtur që jam kthyer nga dëmtimi, po luaj mirë dhe kjo është shumë e rëndësishme për mua dhe për skuadrën”, deklaroi Franck Ribery./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori