Ribery zgjidhet futbollisti me i mire i Bundesliges
Albeu.com
Ne anketen e organizuar me pjesemarrjen e 268 futbollisteve, Ribery me 57,8% eshte zgjedhur me i miri i Bundesliges, i pasuar nga Luca Toni me 24,8% dhe Diego (Werder Bremen) me 8,5% te votave.Revista sportive gjermane Kicker, shpalli futbollistin me te mire te Bundesliges Gjermane. Ne anketen e organizuar me pjesemarrjen e 268 futbollisteve, futbollisti francez i Bayren Munihut, Franck Ribery me 57,8% eshte zgjedhur me i miri i Bundesliges, i pasuar nga Luca Toni me 24,8% dhe Diego (Werder Bremen) me 8,5% te votave. (www.albeu.com)


Ja goli i shkelqyeshem i Riberyt:

Shtuar më 28/05/2008, ora 09:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori