Ricardinho shënon një tjetër perlë (VIDEO)

Ricardinho shenon nje tjeter perle

Posted by Albeu Sport on 2016-02-09
Ai quhet Ricardinho, dhe është një futbollistë i cili luan në futbollin e sallës. Pak mund të keni dëgjuar më parë për të, pasi ky sport nuk është se është transmetuar shumë në Shqipëri.

Gjithsesi lojtari i cili përfaqëson ngjyrat e Përfaqësueses së Portugalisë po i habitë të gjithë në Europianit të Futsallës duke shënuar gola të jashtëzakonshëm. Një veprim të tillë ka bërë në sfidën ndaj Spanjës. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2016, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori