Richards lojtar i Fiorentinës
Pëlqej
Fiorentina ka siguruar shërbimet e Micah Richards për sezonin e ardhshëm.

Mbrojtësi i Manchster Cityt ka kryer vizitat mjeksore dhe tani pritet firma.

Fiore ka objektiva të mëdha këtë sezon, ku dëshiron që të kualifikohet për kupat e europës, ku Champions është primarja. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori