Rihanna kërkon të blejë Liverpool-in
Pëlqej
Këngëtarja e famshme nga Barbadosi kërkon të blejë një klub të Premier League-s. Por nëse më parë nuk e dinim emrin e klubit, "Daily Mail" zbulon se ai është një prej më të mëdhenjëve në Angli dhe jo vetëm, Liverpool.

Tabloidi britanik shkruan se këshilltari i yllit të pop-it është sulmuesi nga Bregu i Fildishtë Didier Drogba.

Cabe recordar que el Liverpool FC está ahora mismo en manos del Fenway Sports Group estadounidense.

Por "Daily Mail" shkruan se Rihanna nuk mund të blejë të gjithë klubin e "Anfield Road", ndaj ose do të kënaqet me disa aksione ose duhet të shohë për një klub më të vogël në Premier League.

Aktualisht Liverpool FC është në pronësi të Fenway Sports Group. /albeu.com/Shtuar më 12/08/2014, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori