Rijeka i shënon edhe golin e dytë Milanit (VIDEO)

Pëlqej
Rijeka ka shënuar edhe golin e dytë kundër Milanit në "Stadion HNK Rijeka"

Autori i golit është Gavranovic që ka dyfishuar shifrat ndaj kuqezinjëve.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 48'-të. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori