Rike Roçi sot ka ditëlindjen, merr urimet e përzemërta nga miqtë (VIDEO+FOTO)
Rike Roçi sot feston ditëlindjen. Tifozja numër një e Kombëtares shqiptare si ç'do vit e organizon në mënyrë madhështore dhe pranë familjes.

Me rastin e ditëlindjes shumë miq të saj, të njohur dhe të panjohur nuk kanë munguar ta urojnë bukuroshen e cila jetën në Itali.

Një urim të vecantë Rikja ka marrë dhe nga Erjona Sulejmani, teksa me modelen shqiptare ka mardhënje shumë të mira.

Për më shumë ndiqni urimet që ka marë Rikja me rastin e përvjetorit. /albeu.com/
Rike Roçi sot ka ditëlindjen, merr urimet e përzemërta nga miqtë (FOTO+VIDEO)

Shtuar më 16/10/2019, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori