Rikthehen në Superiore, kjo është festa e Kastriotit (VIDEO)
Kastrioti rikthehet sërish në elitë pas katër sezonesh në Kategorinë e Parë.

Krutanët ngjiten në Superiore pas një sezoni të shkëlqyer, ku edhe pse me një formulë përgjysmimi pikësh, nuk e vunë në diskutim vendin e parë që nga starti i kampionatit dhe deri dje ku fituan 3-0 ndaj Besëlidhjes dhe zyrtarizuan ngjitjen.

Lojtarët krutanë dhe stafi kanë festuar në dhomat e zhveshjes, duke krijuar një entuziazëm të lartë./albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori