1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Rikthehet dhuna në stadiumet shqiptare, policia dhunon tifozët e Tiranës (FOTO LAJM)

Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Bylisit e luajtur në stadiumin “Selman Stërmasi” është shoqëruar me një incident që ka ndodhur jashtë stadiumit.

Në takimin e përfunduar 0-1, dy tifozë të ekipit të Tiranës janë arrestuar nga policia menjëherë sapo kanë dalë nga impianti.

Nuk dihet arsye e këtij arrestimi, por dyshohet se kanë shkaktuar incident në shkallët e stadiumit.

Siç shihet edhe në foto, 2 tifozët janë shtrirë në tokë nga policia ndërsa më pas janë shoqëruar drejt rajonit. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori