Rikthehet Messi, ndalet Barcelona në Osasunë (VIDEO)
Barcelona ka barazuar me rezultatin 0-0 në fushën e Osasunës, në ndeshjen e javës së nëntë të Primiera Divizionit, duke i dhënë mundësinë Real Madridit të afrohet me dy pikë.

Ndonëse pritej me shumë entuziazëm rikthimi i Messit, por nuk arriti që të bëntë asgjë në ndeshjen e sotme.

Kjo është ndalesa e parë për “Blaugranët” dhe gjenden në kuotën e 25 pikëve, një më shumë se Atletico e Madridit dhe tri më shumë se Reali.

Madrilenët e “vegjël” kanë mundësinë që të marrin kryesimin të vetëm, pasi kanë një ndeshje më pak dhe do të ndeshen me Espanjolin në orën 22:00.
/albeu.com/
Shtuar më 19/10/2013, ora 22:54
leo messi fcb
e Dielë 20 Tetor 2013, Ora 00:09
ore cfare e bete messin robot futbolli he????????????????
edhe ai njeri eshte ishte i demtuar dhe nuk e ka marre akoma veten
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori