Rikthehet Neymar pas 3 muajsh mungesë
Neymar është rikthyer në fushë pas tri muajsh mungesë. Braziliani është aktivizuar në miqësore që Brazili po luan kundër Kroacisë në Angli.

Braziliani u dëmtua në një ndeshje kampionati, në muajn shkurt.
Momentalisht ndeshja është 0-0 dhe po luhet minuta e 50-të.

Shtuar më 03/06/2018, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori