Rikthehet nga dëmtimi 40 milionshi i Milanit


Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë.

Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit.

Mbrojtësi ishte i pranishëm dhe mori pjesë në seancën e plotë, që është një lajm i shkëlqyeshëm për palën e San Siros.

Siç raporton MilanNews.it , plani është që të rikuperohet plotësisht dhe gati për të luajtur deri në fund të tetorit, do të thotë se ai mund të marrë disa minuta kundër SPAL.
Shtuar më 09/10/2019, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori