Rikthehet Tito
Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova nesër në sfidën kundër Espanyolit do të rikthehet në krye të bankinës së katalanasve. Trajneri spanjoll dy javë më parë ishte operuar nga një tumor në gjëndrën e pështymës.

Ndihmësi Roura Jordi në konferencën për shtyp të mbajtur sot në prag të duelit me Espanyolin ka konfirmuar rikthimin e Vilanovës në bankinën e Barçës.

"Ai ende duhet të vazhdojë trajnimin, por ai do të kthehet në stol, sepse ka një gjendje të mirë dhe një shpirt të shkëlqyer", ka thënë Jordi. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2013, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori