Rikthehet UEFA Champions League, forma e 16 klubeve në ligat respektive (FOTO LAJM)

16.Roma | 12 pikë

Kundërshtari: Shakhtar Donetsk

Roma është klubi më formën më të keqe nga klubet që luajnë në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve.

Nuk duken në garë për titull në Serie A, ndërsa në 10 ndeshjet e fundit kanë tri fitore, tri barazime dhe katër humbje.
Pëlqej
Gara më e fortë në botë për klube, UEFA Champions League, kthehet këtë javë, pas një pauze prej më shumë se një muaj e gjysëm.

Portali anglez Goal.com ka nxjerr formën e klubeve në 10 ndeshjet e fundit dhe pikët që kanë fituar në kampionatet respektive. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori