Rikthime të rëndësishme, Juventusi publikon listën e të lojtarëve të ftuar ndaj Interit (FOTO LAJM)

Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit.

Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Inter, edhe pse me shumë mungesa, “Bianconerët” kanë mjaft lojtarë të zëvendësojnë mungesat.

de Ligt, Cuadrado, Alex Sandro, dhe Paolo Dybala janë mungesat e konfirmuara nga Juve.

Chiellini pritet të rikthehet në formacion pas shumë kohësh, ndërsa McKennie dhe Chiesa janë të gatshëm për ndeshje.

Lista e plotë e lojtarëve të Juventusit në ndeshjen ndaj Interit.
Shtuar më 17/01/2021, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori