Rikuperohet Ramsey, lista e lojtarëve për ndeshjen ndaj Dynamo Kiev
Juventusi do të luajë nesër ndaj Dynamo Kiev në Champions.

CR7 dhe Sandro nuk do të jenë teksa Ramsey është rikuperuar.

Më poshtë keni lojtarët e ftuar.

Portierë: Szczesny, Pinsoglio, Buffon.

Mbrojtës: Chiellini, Danilo, Cuadrado, Bonucci, Demiral, Frabotta.

Mesfushorë: Arthur, Ramsey, Chiesa, Rabiot, Bentancur, Bernardeschi, Portanova, Kulusevski.

Sulmues: Morata, Dybala.
Shtuar më 19/10/2020, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori