Ringjallet Interi (VIDEO)
Inter jep shenja jete përmes fitores së shënuar sonte pas shtatë disfatave. Në takimin e zhvilluar të premten mbrëma, Interi në transfertë mposhti Chievon me rezultat 0-2.

Interi ishte më i mirë gjatë gjithë pjesës së parë por nuk arriti të shënojë. Rastet më të mira të pjesës së parë ishin një penallti të cilën Diego Milito nuk arriti ta realizojë si dhe transverzalja e Sneijder.

Gjithçka ndodhi në tre minutat e fundit të ndeshjes. Walter Samuel shënoi golin e parë për 1-0 ndërsa Diego Milito me kokë dyfishoi epërsinë në minutën e fundit të takimit (90’).

Me këtë fitore Interi ka 40 pikë në vendin e gjashtë, gjashtë pikë më pak se sa Udinese dhe Napoli. /albeu.com/


Shikoni golat:

<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=jKm0EFSvmTIYZy8h" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />flvplayer.swf?v=jKm0EFSvmTIYZy8h" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />

<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=qwgQSq3YARIxCvKq" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />flvplayer.swf?v=qwgQSq3YARIxCvKq" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
Shtuar më 09/03/2012, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori