Rinovon Ausilio, Thohir: Jetik për një projekt të rëndësishëm
Tashmë është zyrtare: Inter, nëpërmjet faqes së tij në internet, ka njoftuar se Drejtori Sportiv Piero Ausilio ka rinovuar kontratën e deri në fundin e vitit 2017.

"Jemi shumë të lumtur që zgjatëm kontratën me drejtorin tonë sportiv. Jemi duke punuar shumë me entuziasëm dhe pasion për të vendosur bazat e një Interi fitues", është shprehur presidenti Erick Thohir.

"I lumtur dhe krenar. Falenderimi im shkon për presidentin Thohir për besimin e madh që ka treguar. Objektivi ynë është ai i ndërtimit të një Interi që kthehet fitues dhe që ze vendet që i takojnë në Itali dhe Europë", u shpreh Ausilio. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori