Raiola nuk ndalet, ia ofron sërish Donnarumman PSG-së
Pëlqej
Agjenti i Giggi Donnarummas, Mino Raiola nuk e ndalon së tentuari fiksimin e tij.

Sërisht agjenti me emër ia ka ofruar Gianluigi Donnarumma kampionit francez Paris Saint-Germain. Sipas France Football, fituesi i Ligë 1 e dëshiron talentin italian si zëvendësuesAlphonse Areola.

Por PSG nuk e ka mendjen vetëm tek Donnarumma por edhe tek Jan Oblakun i Atletico Madridit, Alissonin i Romës dhe Thiabut Courtois i Chelseat. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori